2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów osobowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodów osobowych w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedno z zadań określonych poniżej: Część nr I – Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego typu SUV nieoznakowanego; Część nr II – Dostawa 4 sztuk samochodów osobowych 8 miejscowych nieoznakowanych; Część III – Dostawa 5 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowany do przewozu dwóch psów służbowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający zawarł w Załączniku nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr I, Załączniku nr 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr II, Załączniku nr 1C do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr III.
Interne Kennung: ZP/36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego typu SUV nieoznakowanego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu osobowego tupu SUV nieoznakowanego.
Interne Kennung: Część nr I
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 1 sztuki
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 4 sztuk samochodów osobowych 8 miejscowych nieoznakowanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk samochodów osobowych 8 miejscowych nieoznakowanych.
Interne Kennung: Część nr II
Menge: 4 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 4 sztuk.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 5 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowany do przewozu dwóch psów służbowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowany do przewozu dwóch psów służbowych.
Interne Kennung: Część nr III
Menge: 5 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 5 sztuk.