593691-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Dostawa sprzętu koszarowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu koszarowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu koszarowego, tj.:1) WP2-7 regał magazynowy - metalowy 2000/1000/500 40 szt., 2) WP2-31 stojak na broń pojedynczy 15 szt., 3) WP2-31 Stojak na broń podwójny 15 szt., 4) WP2-27 łózko koszarowe uniwersalne 33 szt., 5) wp2-42 tapczan 8 szt., 6) WP2-34 szafa na odzież metalowa 50 szt., 7) WP2-22 wieszak stojący 60 szt., 8) WP 2-29 szafka nocna 10 szt. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają: - opis przedmiotu zamówienia, - projekt umowy, - wycena ofertowa, - dokument gwarancyjny, - wzory protokołów przyjęcia – przekazania, - wykaz miejsc dostawy sprzętu koszarowego, - wzór karty wyrobu. 2. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji.
Interne Kennung21/2026/ZP/SSp
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu koszarowego, tj.: 1) WP2-7 regał magazynowy - metalowy 2000/1000/500 40 szt., 2) WP2-31 stojak na broń pojedynczy 15 szt., 3) WP2-31 Stojak na broń podwójny 15 szt., 4) WP2-27 łózko koszarowe uniwersalne 33 szt., 5) wp2-42 tapczan 8 szt.,6) WP2-34 szafa na odzież metalowa 50 szt., 7) WP2-22 wieszak stojący 60 szt., 8) WP 2-29 szafka nocna 10 szt. 2. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych. 3. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają: - opis przedmiotu zamówienia, - projekt umowy, - wycena ofertowa,- dokument gwarancyjny,- wzory protokołów przyjęcia – przekazania,- wykaz miejsc dostawy sprzętu koszarowego,-wzór karty wyrobu. Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następujących wyrobów: 1 WP2-7 regał magazynowy - metalowy 2000/1000/500 40 szt. 2 WP2-31 stojak na broń pojedynczy 15 szt. 3 WP2-31 Stojak na broń podwójny 15 szt. 4 WP2-27 łózko koszarowe uniwersalne 33 szt. 5 wp2-42 tapczan 8 szt. 6 WP2-34 szafa na odzież metalowa 50 szt. 7 WP2-22 wieszak stojący 60 szt. 8 WP 2-29 szafka nocna 10 szt. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po tych samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z wyceną ofertową złożoną przez Wykonawcę.
593691-2026 - Competition
Poland – Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products – Dostawa sprzętu koszarowego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu koszarowego
Internal identifier: 21/2026/ZP/SSp
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: