2. Verfahren
Verfahren
Titel: End User Devices 2026-2029
Beschreibung: De levering van ICT-middelen die door de medewerkers van de gemeente Hoorn worden gebruikt op de vaste en mobiele werkplekken (verder: End User Devices). Hieronder vallen laptops en verwante hybride devices (tablets), smartphones, muizen, toetsenborden en andere accessoires. Geschatte benodigde aantallen gedurende een periode van 4 jaar: Laptop A merk 16 inch Ca 900 stuks Laptop A merk 13/14 Inch Ca 60 stuks Desktop PC's Ca 20 stuks Surface Pro Ca 15 stuks Apple iPads Ca 45 stuks Specials A merk (CAD laptops) Ca 30 stuks
Interne Kennung: CM00253
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het de komende vier jaar leveren van alle typen End User Devices inclusief bijbehorende artikelen en aanvullende (logistieke) dienstverlening kan leveren voor alle medewerkers inclusief eventueel vaste opstellingen en audiovisuele middelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst