2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van 3 soorten inzamelvoertuigen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van 1 kraanhaakarmvoertuig, 1 achterlader en 1 zijlader. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van 3 soorten inzamelvoertuigen. Het perceel bestaat uit 3 onderdelen: Onderdeel 1: Het leveren van 1 kraanhaakarmvoertuig Onderdeel 2: Het leveren van 1 achterlader Onderdeel 3: Het leveren van 1 zijlader
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van éénmaal maximaal één jaar.