2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpteam hoeve Pruvost
Beschreibung: Opdracht voor diensten : voorbereidende studies, ontwerpwerkzaamheden, vergunningsaanvraag, opmaak aanbestedingsdocumenten en begeleiding van de uitvoering van de bouwwerken tijdens structurelen aanpassingswerken aan hoeve Pruvost te Leffinge
Interne Kennung: 2026/AN/0027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/AN/0027 - 1
Beschreibung: Voorbereidende studies, ontwerpwerkzaamheden, vergunningsaanvraag, opmaak aanbestedingsdocumenten en begeleiding van de uitvoering van structurele aanpassingen aan hoeve Pruvost te Leffinge
Interne Kennung: 1