2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Den Helder
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is van plan om met één (1) Opdrachtnemer een Overeenkomst aan te gaan voor haar aansprakelijkheidsverzekering. De verzekering dient te voorzien in de volgende dekkingen: • Zaakschade • Personenschade • Vermogensschade Aansprakelijkheidsverzekering voor 36 maanden
Interne Kennung: 487878
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is van plan om met één (1) Opdrachtnemer een Overeenkomst aan te gaan voor haar aansprakelijkheidsverzekering. De verzekering dient te voorzien in de volgende dekkingen: • Zaakschade • Personenschade • Vermogensschade
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 1.6 herzieningsclausule van de offerteaanvraag