See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I INNYCH PREPARATÓW PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych preparatów do Apteki szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 67 części. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 niniejszej swz – formularz asortymentowo-cenowy dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: DZP/58/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy ) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 14
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 15
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 16
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 17
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 18
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 19
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 20
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 21
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 22
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 23
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 24
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 25
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 26
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 27
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 28
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 29
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 30
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 31
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 32
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 33
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 34
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 35
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 36
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 37
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 38
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 39
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 40
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 41
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 42
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 43
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 44
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 45
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 46
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 47
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 48
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 49
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 50
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 51
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 52
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 53
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 54
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 55
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 56
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 57
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 58
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 59
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 60
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 61
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 62
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 63
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0065
Titel: Część nr 64
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 65
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 66
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0068
Titel: Część nr 67
Interne Kennung: Część nr 67