See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De exploitatie van een regionaal deelfietsensysteem binnen de vervoerregio Leuven
Beschreibung: Een concessie voor diensten (art. 2, 7°, b) Concessiewet) voor de conceptie, de oprichting en de exploitatie van een regionaal deelfietsensysteem van elektrische en gewone fietsen voor de Vervoerregio Leuven. Deze opdracht kadert in het voorzien van Vervoer op Maat (VoM) alsook het aanvullend aanbod deelfietsen.
Interne Kennung: PPP104-397/5028/2025/003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr