See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych jednorazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych jednorazowych wykonanych zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych (WET) stanowiących Załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 300043-2026
Interne Kennung: nr sprawy 31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3 - Dostawa sztućców biodegradowalnych jednorazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sztućców biodegradowalnych jednorazowych wykonanych zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych (WET) stanowiących Załącznik do SWZ zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Nóż biodegradowalny jednorazowy 150-200 mm - 1 410 000 szt. 2. Widelec biodegradowalny jednorazowy 150-200 mm - 1 410 000 szt. 3. Łyżka biodegradowalna jednorazowa 150-200 mm - 1 410 000 szt. 4. Łyżeczka biodegradowalna jednorazowa 100-140 mm - 727 500 szt.
Interne Kennung: ZADANIE NR 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabelach Rozdziału III SWZ – w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 2. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z „Prawem opcji” Zamawiający może zamawiać towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać w całości lub części z „prawa opcji” w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 4. Ilości towaru ujęte w „prawie opcji” mogą być zrealizowane w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 5. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie lub e-mailem lub faxem, w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ. „Prawo opcji” może być realizowane jednocześnie z zamówieniem podstawowym lub po jego realizacji. 6. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z prawa opcji, co do zakresu niezrealizowanych dostaw określonych w Rozdziale III SWZ, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. 1. Nóż biodegradowalny jednorazowy 150-200 mm - 1 410 000 szt. w tym ilość podstawowa: 100 000 szt., ilość w opcji: 1 310 000 szt. 2. Widelec biodegradowalny jednorazowy 150-200 mm - 1 410 000 szt. w tym ilość podstawowa: 100 000 szt., ilość w opcji: 1 310 000 szt. 3. Łyżka biodegradowalna jednorazowa 150-200 mm - 1 410 000 szt. w tym ilość podstawowa: 100 000 szt., ilość w opcji: 1 310 000 szt. 4. Łyżeczka biodegradowalna jednorazowa 100-140 mm - 727 500 szt. w tym ilość podstawowa: 35 000 szt., ilość w opcji: 692 500 szt.