593788-2025 - Wettbewerb
Polen – Fertigmahlzeiten – Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby BHP dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych na potrzeby BHP dla RZGW w Warszawie i jednostek podległych
Beschreibung4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody, posiłków profilaktycznych oraz herbaty dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Warszawie i jednostek podległych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ zawierający opisy oraz ilości zamawianych asortymentów oraz formularze wyceny asortymentowo-cenowej zawarte w załączniku nr 2.1 do SWZ, oddzielnie dla każdej części zamówienia.
Interne KennungW.ROZ.2710.77.2025/RZGW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart 138 ust 4 PZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15863000 Tee
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1- Dostawa posiłków profilaktycznych oraz herbaty dla pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Warszawie i jednostek podległych
Interne KennungW.ROZ.2710.77.2025/RZGW Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2- Dostawa wody dla pracowników jednostek podległych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Warszawie (7 lokalizacji)
Interne KennungW.ROZ.2710.77.2025/RZGW Część 2