593798-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – AI 2025-0200 - Verwerking Oud papier en karton (OPK) en glas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAI 2025-0200 - Verwerking Oud papier en karton (OPK) en glas
BeschreibungAI 2025-0200 - Verwerking Oud papier en karton (OPK) en glas De Opdracht bestaat uit de verwerking van OPK en glas die door de Gemeente wordt ingezameld. Via onder- en bovengrondse containers kunnen bewoners van Amsterdam hun OPK en glas gescheiden aanbieden. Daarnaast beschikt de Gemeente over zeven Recyclepunten (zie: https://www.amsterdam.nl/afval/spullen-wegbrengen-naar-een-recyclepunt/) waar burgers en bedrijven hun OPK en glas kunnen aanbieden. Ten slotte wordt ook door BAC, onderdeel van de Gemeente, bij bedrijven OPK en glas ingezameld. Het transport naar de locatie(s) van Inschrijver wordt door de Gemeente uitgevoerd. De onderhavige Opdracht heeft een opbrengstkarakter. De Opdrachtnemer verwerft de door de Gemeente aangeleverde grondstoffen (OPK en glas) en is verantwoordelijk voor de op- en overslag, logistieke afvoer en verwerking. Eigendom en risico van de aangeboden partij gaan over op Opdrachtnemer op het moment van acceptatie na weging en kwaliteitscontrole op de ontvangstlocatie. Dit wordt vastgelegd op de weegbon en in de kwaliteitsverklaring. Op basis van de maandelijkse opgave factureert de Gemeente de opbrengsten conform de Overeenkomst.
Interne KennungAI 2025-0200
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelAI 2025-0200 - Perceel 1 OPK (oud papier en karton)
BeschreibungAI 2025-0200 - Perceel 1 OPK (oud papier en karton) De Opdracht bestaat uit de verwerking van OPK en glas die door de Gemeente wordt ingezameld. Via onder- en bovengrondse containers kunnen bewoners van Amsterdam hun OPK en glas gescheiden aanbieden. Daarnaast beschikt de Gemeente over zeven Recyclepunten (zie: https://www.amsterdam.nl/afval/spullen-wegbrengen-naar-een-recyclepunt/) waar burgers en bedrijven hun OPK en glas kunnen aanbieden. Ten slotte wordt ook door BAC, onderdeel van de Gemeente, bij bedrijven OPK en glas ingezameld. Het transport naar de locatie(s) van Inschrijver wordt door de Gemeente uitgevoerd. De onderhavige Opdracht heeft een opbrengstkarakter. De Opdrachtnemer verwerft de door de Gemeente aangeleverde grondstoffen (OPK en glas) en is verantwoordelijk voor de op- en overslag, logistieke afvoer en verwerking. Eigendom en risico van de aangeboden partij gaan over op Opdrachtnemer op het moment van acceptatie na weging en kwaliteitscontrole op de ontvangstlocatie. Dit wordt vastgelegd op de weegbon en in de kwaliteitsverklaring. Op basis van de maandelijkse opgave factureert de Gemeente de opbrengsten conform de Overeenkomst.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen.
LosLOT-0002
TitelAI 2025-0200 - Perceel 2 Glas
BeschreibungAI 2025-0200 - Perceel 2 Glas
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AI 2025-0200
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos, 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: .
Lote: LOT-0002
Título: AI 2025-0200 - Perceel 2 Glas
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente