See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je »Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje«. Javno naročilo je razdeljeno na naslednje sklope: Sklop 1: Razne naprave in aparati in pogarancijsko vzdrževanje, Sklop 2: Svetilke in pogarancijsko vzdrževanje, Sklop 3: Tirnice, Sklop 4: Dezinfekcijska oprema 1 in pogarancijsko vzdrževanje, Sklop 5: Dezinfekcijska oprema 2 in pogarancijsko vzdrževanje, Sklop 6: Laboratorijska oprema in pogarancijsko vzdrževanje, Sklop 7: Stativi in pogarancijsko vzdrževanje, Sklop 8: Dializa in pogarancijsko vzdrževanje, Sklop 9: Aktivna oprema, Sklop 10: Cevna pošta. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: JN-64094
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Razne naprave in aparati in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 1: Razne naprave in aparati in pogarancijsko vzdrževanje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529767
Los: LOT-0002
Titel: Svetilke in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 2: Svetilke in pogarancijsko vzdrževanje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529768
Los: LOT-0003
Titel: Tirnice
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 3: Tirnice. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529769
Los: LOT-0004
Titel: Dezinfekcijska oprema 1 in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 4: Dezinfekcijska oprema 1 in pogarancijsko vzdrževanje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529770
Los: LOT-0005
Titel: Dezinfekcijska oprema 2 in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje.Sklop 5: Dezinfekcijska oprema 2 in pogarancijsko vzdrževanje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529771
Los: LOT-0006
Titel: Laboratorijska oprema in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 6: Laboratorijska oprema in pogarancijsko vzdrževanje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529772
Los: LOT-0007
Titel: Stativi in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 7: Stativi in pogarancijsko vzdrževanje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529773
Los: LOT-0008
Titel: Dializa in pogarancijsko vzdrževanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 8: Dializa in pogarancijsko vzdrževanje. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529774
Los: LOT-0009
Titel: Aktivna oprema
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 9: Aktivna oprema. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529775
Los: LOT-0010
Titel: Cevna pošta
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Medicinska oprema v sklopu prenove objekt Hospital UKC Ljubljana – trakt A in pogarancijsko vzdrževanje. Sklop 10: Cevna pošta. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za medicinsko opremo.
Interne Kennung: 529776