2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliwa lotniczego typu JET A-1 połączony z wydaniem do statków powietrznych Zamawiającego na terenie Portu Lotniczego Warszawa Okęcie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa lotniczego typu JET A-1 (kod CN 2710 19 21) do statków powietrznych Zamawiającego na terenie Portu Lotniczego Warszawa – Okęcie. Jakość wydawanego paliwa musi być zgodna z aktualnymi wymaganiami Aviation Fuel Quality Requirements for Jointly Operated Systems (AFQRJOS) i DEF-STAN 91-091. Operacje obsługi naziemnej w zakresie zaopatrywania statków powietrznych w materiały napędowe (tj. paliwo) muszą być wykonywane przez agenta obsługi naziemnej posiadającego aktualny Certyfikat Agenta Obsługi Naziemnej, wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz aktualne Zezwolenie na zaopatrywanie statków powietrznych w materiały napędowe (tj. paliwo), wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Agent prowadzi działalność gospodarczą jako podmiot pośredniczący w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz. U. z 2026 r. poz. 412 , z późn. zm.). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Formularz cenowy (załączniki nr 2 do SWZ). Warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Projektowanych Postanowieniach Umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: ZP/4/VIII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09131100 Kerosinartige Flugturbinenkraftstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
593832-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/4/VIII/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09131100 Kerosene jet type fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001