See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych. 2. Zamówienie zostało podzielone na 15 zadań. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedno z zadań określonych poniżej, tj.: 1) świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingu strzeżonym pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony wraz z ich częściami zabezpieczonymi przez Policję dla celów procesowych (dowodowych) na potrzeby i na zlecenie KPP w Łańcucie (zadanie nr 1), KPP w Strzyżowie (zadanie nr 2), 2) świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingu strzeżonym pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony wraz z ich częściami zabezpieczonymi przez Policję dla celów procesowych (dowodowych)na potrzeby i na zlecenie KPP w Brzozowie (zadanie nr 3), KPP w Jaśle (zadanie nr 4), KMP w Krośnie (zadanie nr 5), KPP w Lesku (zadanie nr 6), KPP w Leżajsku (zadanie nr 7), KPP w Lubaczowie (zadanie nr 8), KPP w Łańcucie (zadanie nr 9), KPP w Nisku (zadanie nr 10), KPP w Przeworsku (zadanie nr 11), KPP w Sanoku (zadanie nr 12), KPP w Stalowej Woli (zadanie nr 13), KPP w Strzyżowie (zadanie nr 14), KPP w Ustrzykach Dolnych (zadanie nr 15). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonywanie usługi holowania dla celów procesowych (dowodowych) na potrzeby i na zlecenie Komendy Miejskiej / Powiatowej Policji w przypadkach innych niż przewidziane powyżej (dotyczy wszystkich zadań). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje także przewóz na zlecenie KPP uszkodzonych w wyniku awarii pojazdów służbowych Policji (dotyczy zadania nr 1 – 2). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 6. Czas oczekiwania na przyjazd pomocy drogowej, jaki Wykonawca może zaoferować, nie może przekroczyć 60 minut od chwili telefonicznego powiadomienia. 7. Wykonawca zagwarantuje 24 godzinną dyspozycyjność oraz ciągłość wykonywanych usług przez 7 dni w tygodniu. 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających. 10. W celu potwierdzenia, że oferowane usługi parkowania odpowiadają wymaganiom określonym w Rozdziale VII Załącznika nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą opis techniczny oferowanego przez Wykonawcę parkingu depozytowego wraz z jego adresem, oraz wpisać odległość drogową parkingu do jednostki Policji zlecającej usługę parkowania (zgodnie z Załącznikiem nr 1A lub Załącznikiem nr 1B do SWZ). 11. Lokalizacja parkingu, na którym będą zabezpieczane pojazdy wraz z ich częściami musi znajdować się na terenie powiatu właściwego dla danego zadania w postępowaniu lub w odległości drogowej nie większej niż 50 km od siedziby jednostki Policji, której dotyczy zadanie. Odległość parkingu od siedziby jednostki Policji mierzona będzie za pomocą portali internetowych umożliwiających pomiar odległości, tj. www.google.pl/maps, www.zumi.pl lub podobnych.
Vorherige Bekanntmachung: 372271-2026
Interne Kennung: ZP/30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Usługi w zakresie usuwania, przemieszczania, holowania pojazdów wraz z ich częściami o dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu holowanego powyżej 3,5 tony oraz parkowania tych pojazdów na parkingach strzeżonych na zlecenie KPP w Strzyżowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie usuwania, przemieszczania, holowania pojazdów wraz z ich częściami o dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu holowanego powyżej 3,5 tony oraz parkowania tych pojazdów na parkingach strzeżonych na zlecenie KPP w Strzyżowie