593848-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen – Świadczenie usług medycznych dla pracowników Grupy NCBR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług medycznych dla pracowników Grupy NCBR
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie Usług medycznych w zakresie profilaktycznych badań lekarskich (okresowych i kontrolnych) pracowników Grupy NCBR, badań wstępnych osób przyjmowanych do pracy, wydawania orzeczeń lekarskich o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy lub o przeciwwskazaniach zdrowotnych do pracy na określonym stanowisku pracy oraz udział lekarza w pracach komisji BHP oraz kompleksowej, specjalistycznej opieki medycznej dla pracowników Grupy Pracodawca ma obowiązek względem pracownika, aby na swój koszt zapewnić mu profilaktyczną opiekę zdrowotną, która obejmuje trzy rodzaje badań pracowniczych: wstępne, okresowe oraz kontrolne oraz niezbędną profilaktyk 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część.
Interne Kennung25/26/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie Usług medycznych w zakresie profilaktycznych badań lekarskich (okresowych i kontrolnych) pracowników Grupy NCBR, badań wstępnych osób przyjmowanych do pracy, wydawania orzeczeń lekarskich o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy lub o przeciwwskazaniach zdrowotnych do pracy na określonym stanowisku pracy oraz udział lekarza w pracach komisji BHP oraz kompleksowej, specjalistycznej opieki medycznej dla pracowników Grupy Pracodawca ma obowiązek względem pracownika, aby na swój koszt zapewnić mu profilaktyczną opiekę zdrowotną, która obejmuje trzy rodzaje badań pracowniczych: wstępne, okresowe oraz kontrolne oraz niezbędną profilaktykę. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ i stanowi jej integralną część
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach realizacji zamówienia przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Po upływie 24 miesięcy realizacji zamówienia podstawowego, Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu obowiązywania Umowy, maksymalnie o kolejnych 24 miesięcy. Realizacja przedłużonego terminu obowiązywania Umowy związana będzie z dalszym świadczeniem Usług przez Wykonawcę w zakresie i za wynagrodzeniem określonym w Umowie. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji Usług w ramach prawa opcji, zgodnie z warunkami i na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie jest obowiązkowe. O zamiarze skorzystania z tego prawa, Zamawiający poinformuje Wykonawcę za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail nie później niż na 2 miesiące przed upływem terminu realizacji zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu.