2. Verfahren
Verfahren
Titel: SLŠ a SOŠ, Šluknov – snížení energetické náročnosti gastro provozu
Beschreibung: Předmětem a účelem plnění je kompletní výměna stávající gastro technologie včetně provedení nezbytně nutných stavebních úprav a zajištění stavební připravenosti tak, aby kuchyně byla jako celek plně funkční a splňovala současné platné předpisy a aby zároveň došlo ke snížení energetické náročnosti provozu. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován následujícími přílohami zadávací dokumentace: - Závazný text smlouvy o dílo včetně Dotačních podmínek - Projektová dokumentace pro provádění stavby (PD) - Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr
Interne Kennung: KUUK/060901/2025/INV/VZ-RR/0026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45300000 Bauinstallationsarbeiten