See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Különféle golyóscsapok beszerzése – 5.
Beschreibung: Az ajánlatkérő „Különféle golyóscsapok beszerzése” tárgyban, 2023/S 146-465507 (EKR001227842023) azonosítószámú részvételi felhívással részvételi szakaszt indított, amelynek eredményeként létrehozott dinamikus beszerzési rendszer keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi beszerzési igény megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít. Jelen ajánlattételi szakasz tárgya a műszaki leírásban, valamint az ártáblázatban foglalt paramétereknek megfelelő hagyományos golyóscsapok, kombinált golyóscsapok és megfúró golyóscsapok beszerzése. A Dunántúli Regionális Vízmű Zrt., maga is mint jelen eljárás Ajánlatkérője a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdése alapján központi beszerző szervként került kijelölésre. A jelen ajánlattételi szakaszban az ALFÖLDVÍZ Regionális Víziközmű- szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság Ajánlatkérő részére kerül sor a beszerzés megvalósítására. A részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 465507-2023
Interne Kennung: EKR001204692026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: A KD-ban megfogalmazottak szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés alapján hagyományos golyóscsapok, kombinált golyóscsapok és megfúró golyóscsapok beszerzése, az ALFÖLDVÍZ Zrt. ajánlatkérő által kibocsátásra kerülő egyedi megrendelések útján. A szerződés alap keretösszege: nettó 58 408 373 Ft. Opció: Az ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozattal az alap keretösszegen felül legfeljebb nettó 17 522 512 Ft opcionális keretösszeg lehívására jogosult a szerződés hatálya alatt. A keretszerződés alapján a termékek szállítása és adásvétele történhet: - Az ajánlatkérő bizományosi készletre (konszignációs raktárra) történő megrendelése alapján; vagy - az ajánlatkérő olyan tartalmú egyedi megrendelése (egyedi megrendelés) alapján, amely esetében a termékeket nem bizományosi készletre kéri szállítani. Az ajánlattevő a szerződés hatálybalépését követő 30 (bármely ajánlatkérő erre irányuló, az ajánlattevőnek címzett írásbeli kérése esetén kizárólag saját maga vonatkozásában 90) naptári napon belül köteles a konszignációs raktár szerződés mellékletében meghatározott minimálkészletét az ajánlatkérő konszignációs raktárába leszállítani és minden, az ajánlattevő részéről a működtetéshez szükséges a szerződésben előírt feltételt biztosítani. További információk részletesen a szerződéstervezetben. A beszerzendő termékek paramétereit, az ajánlatkérő követelményeit a műszaki leírás és az Ártáblázat tartalmazza. Az Ártáblázatban feltüntetett mennyiségek tájékoztató jellegűek, azok az ajánlatkérő tapasztalatai alapján kerültek megadásra, kizárólag az ajánlatok értékelése érdekében. Az ajánlatkérő az Ártáblázatban meghatározott mennyiség lehívására nem vállal kötelezettséget. A megkötésre kerülő keretszerződésben a nyertes ajánlati egységárak kerülnek rögzítésre, mely egységárak alapján kerülnek a konszignációs raktárról való felhasználások és az egyedi megrendelések megrendelésre és elszámolásra a megkötendő keretszerződés hatálya alatt a teljes keretösszeg mennyiségében. Az ajánlatkérő átlagosan heti gyakorisággal bocsát ki Egyedi megrendeléseket a megkötésre kerülő keretszerződés alapján. Az ajánlattevők ajánlatukat ennek elfogadásával teszik meg. A részletes előírásokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás, ártáblázat és a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001204692026/1