593874-2026 - Ergebnis
Niederlande – Elektrizität – Lokale energie opwek 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLokale energie opwek 2025
BeschreibungEnergieWEB is geen entiteit, maar een samenwerkingsverband van een aantal gemeenten en is gericht op de inkoop van duurzame energie middels het zelfleveringsmodel. Meer informatie hierover is te vinden in hoofdstuk 1.3. In dit document beschrijft EnergieWEB het verloop van de inkoopprocedure, evenals de voorwaarden en instructies voor lokale energieopwekkers die willen inschrijven. Gemeente Ede treedt voor de procedure op als penvoerder namens elk van de deelnemende gemeenten van EnergieWEB, deze vorm wordt hierna eenvoudigweg aangeduid als de aanbestedende dienst. Aanbestedende dienst nodigt verschillende partijen uit aan deze aanbesteding deel te nemen, waaronder: • Energie coöperaties; • Eigenaren van energieopweklocaties • Partijen die voornemens zijn een energieopweklocatie te creëren • Bedrijven en organisaties met een overcapaciteit op hun duurzame energieopwek De aanbestedende dienst wil een overeenkomst aangaan met opdrachtnemer(s) voor de duur van minimaal 5 tot maximaal Het totale volume aan energie bedraagt momenteel ongeveer 12,8 GWh op jaarbasis.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0000
TitelLokale energie opwek
BeschreibungZie 2.1. d. Het totale volume aan energie bedraagt momenteel ongeveer 12,8 GWh op jaarbasis.
Interne Kennung1