2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 9 ks NA pick-up BEV 4x4
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 9 ks nových nákladních vozidel (dále jen „NA“) pick-up bateriových elektrických (dále jen „BEV“) 4x4 stejného typu, schválených ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, pro provoz na pozemních komunikacích v České republice, s technickými parametry a výbavou dle závazného vzoru kupní smlouvy.
Interne Kennung: 09/2026/047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 099/2026/047