593885-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru - Rekonstrukce vnitřního technického prostředí a střechy Domu kultury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru - Rekonstrukce vnitřního technického prostředí a střechy Domu kultury
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající zejména v provedení projektové činnosti, inženýrské činnosti, jakož i výkonu autorského dozoru projektanta v souvislosti se záměrem kompletní rekonstrukce technických rozvodů a střešní konstrukce a pláště objektu Domu kultury ve Žďáře nad Sázavou.
Interne KennungDBID 1310
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů Kompletní zadávací dokumentace veřejné zakázky je dostupná na profilu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001