593888-2026 - Ergebnis
Tschechien – Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung – Dynamický nákupní systém na dodávky ultrazvukových přístrojů pro poskytovatele zdravotních služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky ultrazvukových přístrojů pro poskytovatele zdravotních služeb
BeschreibungKrajská zdravotní, a.s. (dále jen „zadavatel“) zavádí DNS na dodávky ultrazvukových přístrojů. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních, smluvních podmínek vždy vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 ZZVZ.
Interne KennungP24V00000295
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0002
TitelVýzva č. 22: Dodávka ultrazvukových přístrojů pro KZ, a.s. - MNUL, Neurochirurgie
BeschreibungZajištění dodávky 1 ks ultrazvukového přístroje pro Neurochirurgickou kliniku Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., včetně dalšího příslušenství. Pozáruční servis na 96 měsíců.
Interne Kennung5220/2026