2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: ROC van Amsterdam – Flevoland is op zoek naar opdrachtnemers die kennis en kunde beschikbaar stelt en onderhoud aan de E- & W-installaties uitvoert binnen de gebouwen van ROC van Amsterdam - Flevoland. De volgende werkzaamheden vallen binnen de scope van deze opdracht: • Preventief onderhoud • Correctief onderhoud • Projectmatige werkzaamheden • Overige werkzaamheden € 4.750.000 per jaar
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Beheer en onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: ROC van Amsterdam – Flevoland is op zoek naar opdrachtnemers die kennis en kunde beschikbaar stelt en onderhoud aan de E- & W-installaties uitvoert binnen de gebouwen van ROC van Amsterdam - Flevoland. De volgende werkzaamheden vallen binnen de scope van deze opdracht: • Preventief onderhoud • Correctief onderhoud • Projectmatige werkzaamheden • Overige werkzaamheden De perceelverdeling vind je in bijlage 9 Perceelindeling € 1.625.000 incl. btw per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan 4 keer met een jaar worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: perceel 2: Beheer en onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: ROC van Amsterdam – Flevoland is op zoek naar opdrachtnemers die kennis en kunde beschikbaar stelt en onderhoud aan de E- & W-installaties uitvoert binnen de gebouwen van ROC van Amsterdam - Flevoland. De volgende werkzaamheden vallen binnen de scope van deze opdracht: • Preventief onderhoud • Correctief onderhoud • Projectmatige werkzaamheden • Overige werkzaamheden De perceelverdeling vind je in bijlage 9 Perceelindeling € 1.825.000 incl. btw per jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Beheer en onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: ROC van Amsterdam – Flevoland is op zoek naar opdrachtnemers die kennis en kunde beschikbaar stelt en onderhoud aan de E- & W-installaties uitvoert binnen de gebouwen van ROC van Amsterdam - Flevoland. De volgende werkzaamheden vallen binnen de scope van deze opdracht: • Preventief onderhoud • Correctief onderhoud • Projectmatige werkzaamheden • Overige werkzaamheden De perceelverdeling vind je in bijlage 9 Perceelindeling € 1.300.000 incl. btw per jaar
Interne Kennung: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3