2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych, mebli medycznych i wyposażenia socjalno – biurowego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych, mebli medycznych i wyposażenia socjalno – biurowego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 6 pakietów. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 (dotyczy pakietów 1-6) do swz. 6. Zamówienie jest realizowane w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03- 0016/25-00/113/2025/206 Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0016/25 pn. „WIM-PIB w procesie transformacji polskiego systemu ochrony zdrowia – innowacyjne rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, st priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. W związku z tym, Zamawiający wymaga zgodności realizacji zamówienia z zasadą „Do No Significant Harm” (DNSH), zgodnie z art. 17 Rozporządzenia UE 2020/852, tj. „nie czyń poważnych szkód”.
Interne Kennung: P/411/2026/SZ/WIM/MZ/FENX - 105/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39330000 Desinfektionsausrüstung, 39700000 Haushaltsgeräte, 31711422 Mikrowellenausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1-Meble i wyposażenie socjalno -biurowe
Beschreibung: Meble i wyposażenie socjalno -biurowe- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2-Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej
Beschreibung: Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3-Wyposażenie medyczne
Beschreibung: Wyposażenie medyczne- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4-System podwieszanych parawanów
Beschreibung: System podwieszanych parawanów - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5-Szafki przyłóżkowe
Beschreibung: Łóżka i szafki przyłóżkowe - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6-Wyposażenie socjalno - biurowe
Beschreibung: Telewizory - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung, 39700000 Haushaltsgeräte, 31711422 Mikrowellenausstattung