2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPRAVA, DOPLNĚNÍ, ÚDRŽBA A SERVIS STÁVAJÍCÍHO SYSTÉMU MaR
Beschreibung: Tato Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části: a) Předmětem části A Veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na Opravu, doplnění a údržbu systému na měření a regulaci (dále jen „MaR“) značky ALLEN BRADLEY od výrobce ROCKWELL Automation v budovách v areálu letiště Praha/Ruzyně. b) Předmětem části B Veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na Servisní služby systému na měření a regulaci (dále jen „MaR“) značky ALLEN BRADLEY od výrobce ROCKWELL Automation v budovách v areálu letiště Praha/Ruzyně.
Interne Kennung: 0227009698
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212150 Entwicklung von Industrieprozesssteuerungssoftware, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem části A Veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na Opravu, doplnění a údržbu systému na měření a regulaci (dále jen „MaR“) značky ALLEN BRADLEY od výrobce ROCKWELL Automation v budovách v areálu letiště Praha/Ruzyně.
Interne Kennung: 0227009698 - část A
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem části B Veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na Servisní služby systému na měření a regulaci (dále jen „MaR“) značky ALLEN BRADLEY od výrobce ROCKWELL Automation v budovách v areálu letiště Praha/Ruzyně.
Interne Kennung: 0227009698 - část B
Haupteinstufung (cpv): 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen
593922-2026 - Competition
Czechia – Installation services of electricity distribution and control equipment – OPRAVA, DOPLNĚNÍ, ÚDRŽBA A SERVIS STÁVAJÍCÍHO SYSTÉMU MaR
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 0227009698
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51112000 Installation services of electricity distribution and control equipment
Additional classification (cpv): 72212150 Industrial control software development services, 51112200 Installation services of electricity control equipment, 31200000 Electricity distribution and control apparatus, 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0227009698 - část A
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 0227009698 - část B
Main classification (cpv): 51112200 Installation services of electricity control equipment