See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van minstens 27 fijn stof bemonsteringstoestellen met toebehoren
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht betreft: • Levering van minstens 27 fijn stof bemonsteringstoestellen met toebehoren; • Afvoer op een duurzame manier van minstens 12 bemonsteringstoestellen met toebehoren; • Het volledig bedrijfsklaar installeren van de geleverde toestellen te Antwerpen (Kronenburgstraat 45).
Interne Kennung: VMM_LUC_2025_Fijnstofbemonsteraars
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VMM_LUC_2025_Fijnstofbemonsteraars - 1
Beschreibung: • Levering van minstens 27 fijn stof bemonsteringstoestellen met toebehoren; • Afvoer op een duurzame manier van minstens 12 bemonsteringstoestellen met toebehoren; • Het volledig bedrijfsklaar installeren van de toestellen te Antwerpen
Interne Kennung: 1