593938-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen – Wykonywanie prac polegających na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych i innych obiektach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie prac polegających na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych i innych obiektach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac polegających na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych i innych obiektach znajdujących się na terenach będących w zarządzaniu i administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. 1) Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części: Część 1 – Obiekty w Dzielnicy Śródmieście, Część 2 – Obiekty w Dzielnicy Mokotów i Ursynów, Część 3 – Obiekty w Dzielnicy Białołęka, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Żoliborz, Wola i Wisła. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ wraz z wykazem obiektów będących przedmiotem - załącznik nr 1 do OPZ, wykazem urządzeń na poszczególnych Obiektach - załącznik nr 2 do OPZ oraz Formularzami cenowymi dla poszczególnych części (wykazy usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącymi załączniki nr 10a, 10b i 10c do SWZ.
Interne Kennung37/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212290 Reparatur und Wartung von Sportanlagen, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 37535200 Spielplatzausrüstungen, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze, 45236200 Oberbauarbeiten für Freizeitanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac polegających na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych i innych obiektach znajdujących się na terenach będących w zarządzaniu i administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. 1) Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części: Część 1 – Obiekty w Dzielnicy Śródmieście, 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ wraz z wykazem obiektów będących przedmiotem - załącznik nr 1 do OPZ, wykazem urządzeń na poszczególnych Obiektach - załącznik nr 2 do OPZ oraz Formularzami cenowymi dla poszczególnych części (wykazy usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącymi załączniki nr 10a do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, do wartości 100% zamówienia podstawowego. Zamówienia zostaną udzielone w razie zaistnienia takiej konieczności pod warunkiem zapewnienia odpowiednich środków w budżecie Zamawiającego a ich przedmiotem będą usługi polegające na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji w 2027 r. urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych oraz innych obiektach, będących w administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. W takim przypadku zamówienia zostanie udzielone na warunkach analogicznych jak zamówienie podstawowe z zastrzeżeniem, że: 1) Wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie dotyczącej zamówienia podobnego – będzie podlegało negocjacjom, 2) Wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy – nie będzie podlegała negocjacjom, 3) Wysokość kar umownych – nie będzie podlegała negocjacjom, 4) Zamawiający zastrzega, że postanowienia umowy dotyczącej zamówienia podobnego mogą zostać dostosowane do aktualnie obowiązujących wzorów umów Zamawiającego dotyczących ogłaszanych postępowań oraz że postanowienia umowy będą dostosowane do obowiązujących przepisów prawa. Zamawiający zastrzega, że lokalizacja prac w ramach zamówienia podobnego może dotyczyć innych dzielnic niż wskazana w zamówieniu podstawowym, z zastrzeżeniem, że będzie dotyczyć obszaru m.st. Warszawy. 7. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, na zasadach określonych w załączniku nr 11 do Umowy. Zakres, ilość oraz wartość opcji są określone w załączniku nr 2 do Umowy. 2. Realizacja opcji będzie przebiegać w następujący sposób: 1) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o woli skorzystania z opcji pisemnie, na co najmniej 7 dni przed planowanym terminem wdrożenia opcji, 2) Zamawiający wraz z oświadczeniem woli, przekaże pisemne polecenie wykonania zamówienia objętego opcją, wskazując ilości i rodzaj prac do wykonania, 3) Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z opcji w sytuacji gdy zaistnieje taka potrzeba oraz gdy posiadać będzie środki na sfinansowanie zamówienia w zakresie opcji, 4) nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nieterminowego wykonania Umowy. Do każdej części Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, zgodnie z którym Zamawiający może maksymalnie oddać Wykonawcy w utrzymanie 3 obiekty, których lokalizacja jest tożsama z lokalizacją wszystkich obiektów w danej części, tj.: Jeżeli umowa dotyczy obiektów z części 1, zlokalizowanych w Dzielnicy Śródmieście, to do tej części Zamawiający może w ramach opcji przekazać w utrzymanie maksymalnie 3 obiekty zlokalizowane w Śródmieściu. Czyli: Część 1 – Zamówienie podstawowe – 38 obiektów, Dzielnica Śródmieście; ewentualna opcja – max 3 obiekty, Dzielnica Śródmieście; Jeżeli Zamawiający skorzysta z wyżej opisanej opcji, Wykonawca będzie wykonywał to zamówienie zgodnie z cenami jednostkowymi, o których mowa w Formularzu cenowym dla danej części (Wykazie usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącym integralną część formularza oferty, do czego się zobowiązuje zgodnie z jego zapisami
Interne KennungCzęści 1
Optionen
Beschreibung der Optionen7. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, na zasadach określonych w załączniku nr 11 do Umowy. Zakres, ilość oraz wartość opcji są określone w załączniku nr 2 do Umowy. Realizacja opcji będzie przebiegać w następujący sposób: 1) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o woli skorzystania z opcji pisemnie, na co najmniej 7 dni przed planowanym terminem wdrożenia opcji, 2) Zamawiający wraz z oświadczeniem woli, przekaże pisemne polecenie wykonania zamówienia objętego opcją, wskazując ilości i rodzaj prac do wykonania, 3) Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z opcji w sytuacji gdy zaistnieje taka potrzeba oraz gdy posiadać będzie środki na sfinansowanie zamówienia w zakresie opcji, 4) nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nieterminowego wykonania Umowy. Do każdej części Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, zgodnie z którym Zamawiający może maksymalnie oddać Wykonawcy w utrzymanie 3 obiekty, których lokalizacja jest tożsama z lokalizacją wszystkich obiektów w danej części, tj.: Jeżeli umowa dotyczy obiektów z części 1, zlokalizowanych w Dzielnicy Śródmieście, to do tej części Zamawiający może w ramach opcji przekazać w utrzymanie maksymalnie 3 obiekty zlokalizowane w Śródmieściu. Czyli: Część 1 – Zamówienie podstawowe – 38 obiektów, Dzielnica Śródmieście; ewentualna opcja – max 3 obiekty, Dzielnica Śródmieście; Jeżeli Zamawiający skorzysta z wyżej opisanej opcji, Wykonawca będzie wykonywał to zamówienie zgodnie z cenami jednostkowymi, o których mowa w Formularzu cenowym dla danej części (Wykazie usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącym integralną część formularza oferty, do czego się zobowiązuje zgodnie z jego zapisami.
LosLOT-0002
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac polegających na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych i innych obiektach znajdujących się na terenach będących w zarządzaniu i administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. 1) Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części: Część 2 – Obiekty w Dzielnicy Mokotów i Ursynów, 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ wraz z wykazem obiektów będących przedmiotem - załącznik nr 1 do OPZ, wykazem urządzeń na poszczególnych Obiektach - załącznik nr 2 do OPZ oraz Formularzami cenowymi dla poszczególnych części (wykazy usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącymi załączniki nr 10b do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, do wartości 100% zamówienia podstawowego. Zamówienia zostaną udzielone w razie zaistnienia takiej konieczności pod warunkiem zapewnienia odpowiednich środków w budżecie Zamawiającego a ich przedmiotem będą usługi polegające na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji w 2027 r. urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych oraz innych obiektach, będących w administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. W takim przypadku zamówienia zostanie udzielone na warunkach analogicznych jak zamówienie podstawowe z zastrzeżeniem, że: 1) Wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie dotyczącej zamówienia podobnego – będzie podlegało negocjacjom, 2) Wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy – nie będzie podlegała negocjacjom, 3) Wysokość kar umownych – nie będzie podlegała negocjacjom, 4) Zamawiający zastrzega, że postanowienia umowy dotyczącej zamówienia podobnego mogą zostać dostosowane do aktualnie obowiązujących wzorów umów Zamawiającego dotyczących ogłaszanych postępowań oraz że postanowienia umowy będą dostosowane do obowiązujących przepisów prawa. Zamawiający zastrzega, że lokalizacja prac w ramach zamówienia podobnego może dotyczyć innych dzielnic niż wskazana w zamówieniu podstawowym, z zastrzeżeniem, że będzie dotyczyć obszaru m.st. Warszawy. 7. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, na zasadach określonych w załączniku nr 11 do Umowy. Zakres, ilość oraz wartość opcji są określone w załączniku nr 2 do Umowy. 2. Realizacja opcji będzie przebiegać w następujący sposób: 1) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o woli skorzystania z opcji pisemnie, na co najmniej 7 dni przed planowanym terminem wdrożenia opcji, 2) Zamawiający wraz z oświadczeniem woli, przekaże pisemne polecenie wykonania zamówienia objętego opcją, wskazując ilości i rodzaj prac do wykonania, 3) Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z opcji w sytuacji gdy zaistnieje taka potrzeba oraz gdy posiadać będzie środki na sfinansowanie zamówienia w zakresie opcji, 4) nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nieterminowego wykonania Umowy. Do każdej części Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, zgodnie z którym Zamawiający może maksymalnie oddać Wykonawcy w utrzymanie 3 obiekty, których lokalizacja jest tożsama z lokalizacją wszystkich obiektów w danej części, tj.: Jeżeli umowa dotyczy obiektów z części 2, zlokalizowanych w Dzielnicach Mokotów i Ursynów, to do tej części Zamawiający może w ramach opcji przekazać w utrzymanie maksymalnie 3 obiekty zlokalizowane na Mokotowie lub na Ursynowie. Czyli: Część 2 – Zamówienie podstawowe – 40 obiektów, Dzielnice Mokotów/Ursynów; ewentualna opcja – max 3 obiekty, Dzielnica Mokotów/Ursynów; Jeżeli Zamawiający skorzysta z wyżej opisanej opcji, Wykonawca będzie wykonywał to zamówienie zgodnie z cenami jednostkowymi, o których mowa w Formularzu cenowym dla danej części (Wykazie usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącym integralną część formularza oferty, do czego się zobowiązuje zgodnie z jego zapisami
Interne KennungCzęści 2
Beschreibung der Optionen7. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, na zasadach określonych w załączniku nr 11 do Umowy. Zakres, ilość oraz wartość opcji są określone w załączniku nr 2 do Umowy. Realizacja opcji będzie przebiegać w następujący sposób: 1) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o woli skorzystania z opcji pisemnie, na co najmniej 7 dni przed planowanym terminem wdrożenia opcji, 2) Zamawiający wraz z oświadczeniem woli, przekaże pisemne polecenie wykonania zamówienia objętego opcją, wskazując ilości i rodzaj prac do wykonania, 3) Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z opcji w sytuacji gdy zaistnieje taka potrzeba oraz gdy posiadać będzie środki na sfinansowanie zamówienia w zakresie opcji, 4) nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nieterminowego wykonania Umowy. Do każdej części Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, zgodnie z którym Zamawiający może maksymalnie oddać Wykonawcy w utrzymanie 3 obiekty, których lokalizacja jest tożsama z lokalizacją wszystkich obiektów w danej części, tj.: Jeżeli umowa dotyczy obiektów z części 2, zlokalizowanych w Dzielnicach Mokotów i Ursynów, to do tej części Zamawiający może w ramach opcji przekazać w utrzymanie maksymalnie 3 obiekty zlokalizowane na Mokotowie lub na Ursynowie Czyli: Część 2 – Zamówienie podstawowe – 40 obiektów, Dzielnice Mokotów/Ursynów; ewentualna opcja – max 3 obiekty, Dzielnica Mokotów/Ursynów; Jeżeli Zamawiający skorzysta z wyżej opisanej opcji, Wykonawca będzie wykonywał to zamówienie zgodnie z cenami jednostkowymi, o których mowa w Formularzu cenowym dla danej części (Wykazie usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącym integralną część formularza oferty, do czego się zobowiązuje zgodnie z jego zapisami.
LosLOT-0003
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac polegających na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych i innych obiektach znajdujących się na terenach będących w zarządzaniu i administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. 1) Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części: Część 3 – Obiekty w Dzielnicy Białołęka, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Żoliborz, Wola i Wisła. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ wraz z wykazem obiektów będących przedmiotem - załącznik nr 1 do OPZ, wykazem urządzeń na poszczególnych Obiektach - załącznik nr 2 do OPZ oraz Formularzami cenowymi dla poszczególnych części (wykazy usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącymi załączniki nr 10c do SWZ. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, do wartości 100% zamówienia podstawowego. Zamówienia zostaną udzielone w razie zaistnienia takiej konieczności pod warunkiem zapewnienia odpowiednich środków w budżecie Zamawiającego a ich przedmiotem będą usługi polegające na bieżących kontrolach, utrzymaniu, naprawach i konserwacji w 2027 r. urządzeń na placach zabaw, siłowniach plenerowych oraz innych obiektach, będących w administrowaniu Zarządu Zieleni m.st. Warszawy. W takim przypadku zamówienia zostanie udzielone na warunkach analogicznych jak zamówienie podstawowe z zastrzeżeniem, że: 1) Wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie dotyczącej zamówienia podobnego – będzie podlegało negocjacjom, 2) Wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy – nie będzie podlegała negocjacjom, 3) Wysokość kar umownych – nie będzie podlegała negocjacjom, 4) Zamawiający zastrzega, że postanowienia umowy dotyczącej zamówienia podobnego mogą zostać dostosowane do aktualnie obowiązujących wzorów umów Zamawiającego dotyczących ogłaszanych postępowań oraz że postanowienia umowy będą dostosowane do obowiązujących przepisów prawa. Zamawiający zastrzega, że lokalizacja prac w ramach zamówienia podobnego może dotyczyć innych dzielnic niż wskazana w zamówieniu podstawowym, z zastrzeżeniem, że będzie dotyczyć obszaru m.st. Warszawy. 7. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, na zasadach określonych w załączniku nr 11 do Umowy. Zakres, ilość oraz wartość opcji są określone w załączniku nr 2 do Umowy. 2. Realizacja opcji będzie przebiegać w następujący sposób: 1) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o woli skorzystania z opcji pisemnie, na co najmniej 7 dni przed planowanym terminem wdrożenia opcji, 2) Zamawiający wraz z oświadczeniem woli, przekaże pisemne polecenie wykonania zamówienia objętego opcją, wskazując ilości i rodzaj prac do wykonania, 3) Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z opcji w sytuacji gdy zaistnieje taka potrzeba oraz gdy posiadać będzie środki na sfinansowanie zamówienia w zakresie opcji, 4) nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nieterminowego wykonania Umowy. Do każdej części Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, zgodnie z którym Zamawiający może maksymalnie oddać Wykonawcy w utrzymanie 3 obiekty, których lokalizacja jest tożsama z lokalizacją wszystkich obiektów w danej części, tj.: Jeżeli umowa dotyczy obiektów z części 3, zlokalizowanych w Dzielnicach Białołęka, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Żoliborz, Wola lub Wisła (plaże wzdłuż rzeki Wisły), to do tej części Zamawiający może w ramach opcji przekazać w utrzymanie maksymalnie 3 obiekty zlokalizowane na Białołęce, Ochocie, Pradze Południe, Pradze Północ, Żoliborzu, Woli lub Wiśle. Czyli: Część 3 – Zamówienie podstawowe – 37 obiektów, Dzielnice Białołęka/Ochota/Praga Południe/Praga Północ/Żoliborz/Wola/Wisła; ewentualna opcja – max 3 obiekty, Dzielnica Białołęka/Ochota/Praga Południe/Praga Północ/Żoliborz/Wola/Wisła; Jeżeli Zamawiający skorzysta z wyżej opisanej opcji, Wykonawca będzie wykonywał to zamówienie zgodnie z cenami jednostkowymi, o których mowa w Formularzu cenowym dla danej części (Wykazie usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącym integralną część formularza oferty, do czego się zobowiązuje zgodnie z jego zapisami
Interne KennungCzęść 3
Beschreibung der Optionen7. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji Umowy z opcji, na zasadach określonych w załączniku nr 11 do Umowy. Zakres, ilość oraz wartość opcji są określone w załączniku nr 2 do Umowy. Realizacja opcji będzie przebiegać w następujący sposób: 1) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o woli skorzystania z opcji pisemnie, na co najmniej 7 dni przed planowanym terminem wdrożenia opcji, 2) Zamawiający wraz z oświadczeniem woli, przekaże pisemne polecenie wykonania zamówienia objętego opcją, wskazując ilości i rodzaj prac do wykonania, 3) Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z opcji w sytuacji gdy zaistnieje taka potrzeba oraz gdy posiadać będzie środki na sfinansowanie zamówienia w zakresie opcji, 4) nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nieterminowego wykonania Umowy. Do każdej części Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, zgodnie z którym Zamawiający może maksymalnie oddać Wykonawcy w utrzymanie 3 obiekty, których lokalizacja jest tożsama z lokalizacją wszystkich obiektów w danej części, tj.: Jeżeli umowa dotyczy obiektów z części 3, zlokalizowanych w Dzielnicach Białołęka, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Żoliborz, Wola lub Wisła (plaże wzdłuż rzeki Wisły), to do tej części Zamawiający może w ramach opcji przekazać w utrzymanie maksymalnie 3 obiekty zlokalizowane na Białołęce, Ochocie, Pradze Południe, Pradze Północ, Żoliborzu, Woli lub Wiśle. Czyli: Część 3 – Zamówienie podstawowe – 37 obiektów, Dzielnice Białołęka/Ochota/Praga Południe/Praga Północ/Żoliborz/Wola/Wisła; ewentualna opcja – max 3 obiekty, Dzielnica Białołęka/Ochota/Praga Południe/Praga Północ/Żoliborz/Wola/Wisła; Jeżeli Zamawiający skorzysta z wyżej opisanej opcji, Wykonawca będzie wykonywał to zamówienie zgodnie z cenami jednostkowymi, o których mowa w Formularzu cenowym dla danej części (Wykazie usług wraz z cenami jednostkowymi), stanowiącym integralną część formularza oferty, do czego się zobowiązuje zgodnie z jego zapisami.