593959-2026 - Wettbewerb
Spanien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – SUBMINISTRAMENTS D’ALIMENTS PER A FAUNA I COMPLEMENTS ALIMENTARIS PEL CENTRE DE FAUNA DE TORREFERRUSSA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUBMINISTRAMENTS D’ALIMENTS PER A FAUNA I COMPLEMENTS ALIMENTARIS PEL CENTRE DE FAUNA DE TORREFERRUSSA
Beschreibung: El present plec té per objecte establir les condicions tècniques per a la contractació dels subministraments d’aliments i complements alimentaris destinats al Centre de Fauna Salvatge de Torreferrussa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Llavors i pinsos
Beschreibung: Llavors i pinsos