2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Pracą w Terenie” dla TAURON Ciepło sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wdrożenie systemu informatycznego, tj. Systemu Zarządzania Pracą w Terenie zwanego dalej: ZPwT, poprzez dostawę, konfigurację, integrację, uruchomienie oraz wsparcie systemu. W ramach zleconego Przedmiotu Zamówienia Wykonawca winien również dostarczyć niezbędne licencje oraz komponenty systemu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: PZP/TC/07395/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001