593976-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – Achizitionare consumabile medicale (11 loturi)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitionare consumabile medicale (11 loturi)
Beschreibung: Achizitionare consumabile medicale (11 loturi) În cadrul procedurii se vor achiziționa consumabile medicale, în urma defalcării obiectului procedurii de achiziție publică pe 11 loturi, cu respectarea conditiilor prevazute in cadrul Caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a-11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 3519879_2023_PAAPD1411278
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Manusi examinare nesterile nitril
Beschreibung: Conform Caietului de sarcini si Anexa nr. 1 la acesta
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0002
Titel: Materiale consumabile necesare procedurii de epurare renala si plasmefereza pentru aparatul OMNI
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Los: LOT-0003
Titel: Pachet materiale de osteosinteza – Osteosinteza membru superior
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0004
Titel: Pachet materiale de osteosinteza - Osteosinteza femur
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0005
Titel: Pachet materiale de osteozinteza - Osteosinteza tibie
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pachet materiale de osteosinteza - Osteosinteza de baza
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0007
Titel: Pachet materiale de osteosinteaza - Fixatoare externe
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese
Los: LOT-0008
Titel: Sistem”pompa de insulina cu senzori de monitorizarecontinua a glicemiei-set initiere/3luni
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0009
Titel: Pachet “sistem de monitorizare continua a glicemiei-set initiere/3luni”
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pachet “sistem de monitorizare continua a glicemiei-set initiere/3luni.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pachet “pompa de insulina-set initiere/3luni”
Interne Kennung: 11