2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup). na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału na części: Specyfika przedmiotu zamówienia stanowi nierozłączną całość, którą Zamawiający wymaga tzn. dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli, materiałów zużywalnych oraz analizatora modułowego biochemiczno-immunochemicznego wraz z backup'em biochemicznym.
Interne Kennung: ZP/CZD/100/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup). Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1, 2 i 5 do SWZ.