See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach asortymentowo-cenowych zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ. Dostawy będą następować do miejsca odbioru: Apteki Szpitalnej w Będzinie przy ul. Małachowskiego 12 lub do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Czeladzi, ul. Szpitalna 40 przez okres 18 miesięcy od pierwszego dnia obowiązywania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33651520 Immunglobuline, 33141540 Albumin, 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Płyny infuzyjne w opakowaniach polietylenowych z dwoma osobnymi, samozasklepiającymi się portami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w tym płynów infuzyjnych w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach asortymentowo-cenowych zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Płyny infuzyjne do irygacji
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Paracetamol
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Albumina ludzka
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Mannitol
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Immunoglobuliny IVIg
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Immunoglobulina anty-D
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Płyn wieloelektrolitowy pediatryczny
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Różne
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Metamizolum w kroplach