2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej - (6 rodzajów)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – buty specjalne dla Wojsk Specjalnych (6 rodzajów)
Vorherige Bekanntmachung: 264577-2025
Interne Kennung: 57/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Ocieplacz ćwiczebny WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej – Ocieplacz ćwiczebny WS, w ilości: 2 217 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 2: Ocieplacz ćwiczebny WS
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 608 kpl. Ocieplaczy ćwiczebnych WS Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).