2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz wodorowy magazyn energii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego w ramach przedsięwzięcia pn. „Klaster Energii Pogórza Dynowskiego - inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii” 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 3 (słownie: trzy części), jak poniżej: 2.1. część 1 – „Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne oraz magazyny energii w budynkach prywatnych”. Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: 1) dla Miasta i Gminy Jawornik Polski: a) 346 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 37 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 19 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 2) dla Miasta i Gminy Kańczuga: a) 241 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 40 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 34 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 3) dla Gminy Hyżne: a) 257 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 8 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 23 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 4) dla Gminy Dynów: a) 308 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 16 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 17 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.1 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2.1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ. 2.2. część 2 zamówienia – „Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne oraz magazyny energii w budynkach użyteczności publicznej”. Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: 1) dla Miasta i Gminy Kańczuga: a) 10 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 1 instalacja magazynu energii z falownikiem hybrydowym, 2) dla Gminy Hyżne: 15 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 3) dla Gminy Dynów: 7 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2.2 do SWZ), będących integralną częścią SWZ. 2.3. część 3 zamówienia – „Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – Inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacja wodorowa” Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji wodorowej współpracującej z istniejącą instalacją fotowoltaiczną Zamawiającego – Gminy Jawornik Polski, zlokalizowaną na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Hadlach Szklarskich. Instalacja realizuje cykl: konwersja nadwyżek energii elektrycznej istniejącej instalacji fotowoltaicznej w wodór w elektrolizerze PEM/AEM, sprężenie wodoru wysokiego ciśnienia, magazynowanie w zbiornikach wysokociśnieniowych oraz ponowną konwersję wodoru na energię elektryczną w ogniwie paliwowym PEMFC zasilającym infrastrukturę obiektu. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.3 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2.3 do SWZ), które są integralną częścią SW
Interne Kennung: RRG.271.1.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 – „Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne oraz magazyny energii w budynkach prywatnych”.
Beschreibung: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: 1) dla Miasta i Gminy Jawornik Polski: a) 346 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 37 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 19 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 2) dla Miasta i Gminy Kańczuga: a) 241 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 40 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 34 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 3) dla Gminy Hyżne: a) 257 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 8 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 23 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, 4) dla Gminy Dynów: a) 308 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 16 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 17 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.1 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2.1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ.
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 31434000 Lithiumakkumulatoren, 31158000 Ladegeräte, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: część 2 zamówienia – „Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne oraz magazyny energii w budynkach użyteczności publicznej”.
Beschreibung: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: 1) dla Miasta i Gminy Kańczuga: a) 10 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 1 instalacja magazynu energii z falownikiem hybrydowym, 2) dla Gminy Hyżne: 15 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 3) dla Gminy Dynów: 7 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2.2 do SWZ), będących integralną częścią SWZ
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 31434000 Lithiumakkumulatoren, 31422000 Batteriesätze, 31158000 Ladegeräte, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: część 3 zamówienia – „Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – Inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacja wodorowa”
Beschreibung: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji wodorowej współpracującej z istniejącą instalacją fotowoltaiczną Zamawiającego – Gminy Jawornik Polski, zlokalizowaną na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Hadlach Szklarskich. Instalacja realizuje cykl: konwersja nadwyżek energii elektrycznej istniejącej instalacji fotowoltaicznej w wodór w elektrolizerze PEM/AEM, sprężenie wodoru wysokiego ciśnienia, magazynowanie w zbiornikach wysokociśnieniowych oraz ponowną konwersję wodoru na energię elektryczną w ogniwie paliwowym PEMFC zasilającym infrastrukturę obiektu. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.3 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 2.3 do SWZ), które są integralną częścią SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 44611100 Luftbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 24111600 Wasserstoff, 42122180 Kraftstoffpumpen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen