2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dobrzyń nad Wisłą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą gromadzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733 z późn. zm.), ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do w/w ustaw i uchwałami Rady Miejskiej Dobrzyń nad Wisłą uchwalonymi na podstawie w/w ustaw
Interne Kennung: OŚiGW.ZP.EK.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą gromadzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733 z późn. zm.), ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do w/w ustaw i uchwałami Rady Miejskiej Dobrzyń nad Wisłą uchwalonymi na podstawie w/w ustaw.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen