2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – Přibyslav
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace 6 FVE o celkovém výkonu min. 223,44 kWp s akumulací do bateriového systému o celkové využitelné kapacitě min. 212,3 kWh včetně dodání a instalace systému energetického managementu dle technické specifikace, která je přílohou č. 3 výzvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o veřejnou zakázku na dodávky. Zadání probíhá v otevřeném řízení v nadlimitním režimu ve smyslu § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jako „ZZVZ“ nebo „zákon“). Je-li v zadávací dokumentaci uveden termín „výběrové řízení“ myslí se tím „zadávací řízení“ ve smyslu věty předchozí. Veškeré písemné dokumenty obsahující zadávací podmínky, sdělované nebo zpřístupňované účastníkům zadávacího řízení jsou zadávací dokumentací (dále také jako „ZD“). Zadávací řízení probíhá mimo jiné v souladu s účinnými Pokyny pro zadávání zakázek pro programy spolufinancované z rozpočtu SFŽP ČR (dále také jako „pokyny“; odkaz). Je-li ustanovení ZD v rozporu s pokyny, uplatní se úprava dle pokynů. Veřejné zakázka není dělena na části. Dodavatel je oprávněn podat pouze jednu nabídku. Zadavatel nepřipouští předložení variant nabídky. Podáním nabídky přijímá dodavatel zadávací podmínky zadávacího řízení, a to vždy ve smyslu vysvětlení, doplnění či změn zadávací dokumentace uveřejněných před uplynutím lhůty pro podání nabídek. Předpokládá se, že se dodavatel s těmito podmínkami seznámil a v plném rozsahu jim porozuměl. Jsou-li v zadávací dokumentaci uvedeny odkazy na určité dodavatele nebo výrobky nebo patenty a vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky, normy nebo technické dokumenty, má se vždy za to, že zadavatel umožňuje dodavateli nabídnout i rovnocenné řešení. Tím není dotčena povinnost zadavatele dle § 89 odst. 6 a § 90 odst. 3 ZZVZ. Zadavatel předpokládá realizaci veškeré komunikace mezi zadavatelem a dodavatelem v písemné elektronické podobě prostřednictvím profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31440000 Batterien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Komunální FVE – Přibyslav