2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 fabrycznie nowych, zeroemisyjnych autobusów elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych. Autobusy oraz stacje ładowania muszą być jednej marki oraz identyczne pod względem konstrukcyjnym, parametrów technicznych, kompletacji i wyposażenia. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do przeprowadzenia szkoleń, dostarczenia dokumentacji niezbędnej do prawidłowej eksploatacji, rejestracji i ubezpieczenia autobusów, dostarczenia oprogramowania i urządzeń diagnostycznych, udzielenia licencji, zapewnienia aktualizacji oprogramowania i dokumentacji oraz realizacji obowiązków wynikających z gwarancji i warunków obsługi gwarancyjnej autobusów i ładowarek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ wraz z załącznikami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001