See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywne dostarczanie endoprotez i materiałów ortopedycznych, płytek, gwoździ w podziale na następujące Pakiety Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ.
Interne Kennung: 38/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego oraz kable i płyty do złamań okołoprotezowych
Beschreibung: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego oraz kable i płyty do złamań okołoprotezowych
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego;
Beschreibung: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego;
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Endoprotezy stawu nadgarstkowo – śródręcznego
Beschreibung: Endoprotezy stawu nadgarstkowo – śródręcznego
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu kolanowego;
Beschreibung: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu kolanowego;
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu kolanowego;
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Endoprotezy stawu kolanowego
Beschreibung: Endoprotezy stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – Endoprotezy stawu ramienno-łopatkowego
Beschreibung: Endoprotezy stawu ramienno-łopatkowego
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII – Endoprotezy głowy kości promieniowej
Beschreibung: Endoprotezy głowy kości promieniowej;
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Cement kostny wraz z akcesoriami
Beschreibung: Cement kostny wraz z akcesoriami
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X – Materiały kościozastępcze i preparaty p/infekcyjne
Beschreibung: Materiały kościozastępcze i preparaty p/infekcyjne
Interne Kennung: Pakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI – Asortyment do artroskopii I
Beschreibung: Asortyment do artroskopii I
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII – Asortyment do artroskopii II
Beschreibung: Asortyment do artroskopii II
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII - Druty
Beschreibung: Druty
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV - Substytuty kości do uzupełniania ubytków kostnych
Beschreibung: Substytuty kości do uzupełniania ubytków kostnych
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XV – Dynamiczne stabilizatory
Beschreibung: Dynamiczne stabilizatory
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet XVI - Gwoździe śródszpikowe
Beschreibung: Gwoździe śródszpikowe
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet XVII – Wkręty
Beschreibung: Wkręty
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet XVIII – Płytki
Beschreibung: Płytki
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet XIX - Płytka dynamiczna
Beschreibung: Płytka dynamiczna
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet XX- Stabilizator wewnętrzny – system ‘M”
Beschreibung: Stabilizator wewnętrzny – system ‘M”
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet XXI Test do wykrywania alfa-defensyny
Beschreibung: Test do wykrywania alfa-defensyny
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet XXII – Gwoździe śródszpikowe;
Beschreibung: Gwoździe śródszpikowe;
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet XXIII – Śruby kompresyjne i neutralizujące
Beschreibung: Śruby kompresyjne i neutralizujące.
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet XXIV – ASORTYMENT DO ARTROSKOPII III
Beschreibung: ASORTYMENT DO ARTROSKOPII III
Interne Kennung: Pakiet 24