2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja sieci WiFi wraz z dostawą i wymianą urządzeń aktywnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja infrastruktury sieci bezprzewodowej (Wi-Fi) wraz z dostawą i wymianą urządzeń aktywnych w obiektach Transportowego Dozoru Technicznego (TDT).
Interne Kennung: P.260.9.2026.PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001