2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bloemen & Overige Geschenken
Beschreibung: Raamovereenkomsten met meerdere leveranciers tbv de levering van bloemen en overige geschenken. Bestellingen zullen plaatsvinden via een digitaal bestelsysteem (e-cat) Geschatte omvang voor Perceel 1 Bloemen: 40k p/j Geschatte omvang voor Perceel 2 Overige Geschenken: 200k p/j
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03121200 Schnittblumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel, 77330000 Dienstleistungen im Bereich Floristik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bloemen
Beschreibung: Raamovereenkomsten met meerdere (2) leveranciers tbv de levering van bloemen. Bestellingen zullen plaatsvinden via een digitaal bestelsysteem (e-cat) Geschatte omvang voor Perceel 1 Bloemen: 40k p/j
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77330000 Dienstleistungen im Bereich Floristik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Buiten het reguliere assortiment ook de mogelijkheid om 'specials' af te nemen.
Los: LOT-0002
Titel: Overige Geschenken
Beschreibung: Raamovereenkomsten met meerdere (2) leveranciers tbv de levering van diverse geschenken. Bestellingen zullen plaatsvinden via een digitaal bestelsysteem (e-cat). Geschatte omvang voor Perceel 2 Overige Geschenken: 200k p/j.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bloemen & Overige Geschenken
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Europese openbare aanbesteding
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 03121200 Flores cortadas
Clasificación adicional (cpv): 18530000 Regalos y premios, 77330000 Servicios de exposición floral
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Bloemen
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 77330000 Servicios de exposición floral
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Overige Geschenken
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 18530000 Regalos y premios