594092-2026 - Wettbewerb
Polen – Stromerzeugungsanlagen – Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1.
BeschreibungZasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania projekty techniczne oraz wzór umowy wraz z załącznikami. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Skróty używane w treści ogłoszenia: Prawo - ustawa Prawo zamówień publicznych; SWZ - specyfikacja warunków zamówienia. Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium. Termin realizacji: do 60 dni od daty zawarcia umowy, maksymalnie do dnia 04 grudnia 2026 roku.
Interne KennungZP.271.6.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania projekty techniczne oraz wzór umowy wraz z załącznikami. Termin realizacji: do 60 dni od daty zawarcia umowy, maksymalnie do dnia 04 grudnia 2026 roku.
594092-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.271.6.3.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 31122000 Generator units
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 45315100 Electrical engineering installation works, 45315600 Low-voltage installation work, 45311200 Electrical fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45317000 Other electrical installation work, 45000000 Construction work, 45400000 Building completion work
5. Lot
LotLOT-0001