594096-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Dozór i ochrona mienia Klubu DGW przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDozór i ochrona mienia Klubu DGW przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Dozór i ochrona mienia Klubu DGW przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie (kod CPV: 79710000-4). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Dozór i ochrona mienia Klubu DGW przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie (kod CPV: 79710000-4).
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewiduje