2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej do budynku zlokalizowanego w Zielonej Górze przy ul. Plac Słowiański 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej, do budynku zlokalizowanego w Zielonej Górze przy Pl. Słowiańskim 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) ciągłą i nieprzerwalną dostawę energii cieplnej do ww. budynku, b) przesył czynnika cieplnego poprzez węzeł cieplny do ww. budynku, c) pomiar ilości dostarczonego ciepła i rozliczenie z zamawiającym następować będzie wg wskazań układu pomiarowego (liczników) zainstalowanych w ww. budynku, d) warunki dostawy oraz ceny i stawki za ciepło wg aktualnej Taryfy dostawy ciepła Wykonawcy.
Interne Kennung: G.261.1.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej do budynku zlokalizowanego w Zielonej Górze przy ul. Plac Słowiański 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej, do budynku zlokalizowanego w Zielonej Górze przy Pl. Słowiańskim 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) ciągłą i nieprzerwalną dostawę energii cieplnej do ww. budynku, b) przesył czynnika cieplnego poprzez węzeł cieplny do ww. budynku, c) pomiar ilości dostarczonego ciepła i rozliczenie z zamawiającym następować będzie wg wskazań układu pomiarowego (liczników) zainstalowanych w ww. budynku, d) warunki dostawy oraz ceny i stawki za ciepło wg aktualnej Taryfy dostawy ciepła Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się do dostawy energii cieplnej zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi obsługi odbiorców określonymi w aktach wykonawczych do ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2020 r. poz. 833 z późn. zm.) oraz posiadanych koncesji. Ww. Taryfa dla ciepła powinna zostać sporządzona wg zasad określonych w ww. przepisach. Szacowane na podstawie warunków technicznych zapotrzebowanie mocy cieplnej w budynku przy ul. Pl. Słowiański 1: 0,190 MW, powierzchnia budynku – 1 609,16 m2, kubatura ogrzewanych pomieszczeń – 13 972,00 m3.
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen