594112-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Geräte – Dodávka anesteziologických přístrojů vč. monitorů a implementace do KIS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka anesteziologických přístrojů vč. monitorů a implementace do KIS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 3 ks anesteziologických přístrojů s příslušenstvím - 1 ks střední třídy a 2 ks vyšší třídy, určených k sedaci, anestezii a ventilaci pacientů všech věkových skupin (novorozenci, děti, dospělí). Součástí dodávky je ke každému přístroji transportní monitor a 2 ks odpařovačů (desflurane a sevofluran). Dodavatel zajistí instalaci, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a napojení na stávající rozvod medicinálních plynů. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung2026_021_00_00
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
5. Los
LosLOT-0001