2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chocerady - Edukační centrum, budova č. 7 - rekonstrukce
Beschreibung: Předmětem plnění je zpracování projektové dokumentace (dále jen PD) pro vydání stavebního povolení, zpracování PD odlučovače tuků z provozu kuchyně pro vydání stanoviska vodoprávního úředu, zpracování PD pro žádost o napojení na síť pozemních komunikací, zpracování PD pro provádění stavby, zajištění autorského dozoru, zajištění koordinátora BOZP, a zajištění výkonu činností technického dozoru stavebníka. VZ je spojena s ochranou utajovaných informací ve stupni "VYHRAZENÉ" dle zákona č. 412/2005 Sb. Objekt je památkově chráněn, jedná se o kulturní památku r.č. 34690/2-59/11.
Interne Kennung: 42252/2018-1150
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SpMo 42252/201-1150