2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. dla WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. dla WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim
Interne Kennung: UE/E/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I CZĘŚĆ zamówienia - obiekty przyłączone do sieci Energa Operator S.A.
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla obiektów przyłączonych do sieci Energa Operator S.A.
Interne Kennung: UE/E/01/2026-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: II CZĘŚĆ zamówienia - obiekty przyłączone do sieci CRK Energia Sp. z o.o. (Ostrowski Zakład Ciepłowniczy SA)
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla obiektów przyłączonych do sieci CRK Energia Sp. z o.o. (Ostrowski Zakład Ciepłowniczy SA)
Interne Kennung: UE/E/01/2026-2