See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i utylizacji odpadów komunalnych, odpadów niebezpiecznych, materiału kategorii I,II lub III oraz odpadów poremontowych z terenu SGGW w Warszawie przez okres 24 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i utylizacji odpadów komunalnych, odpadów niebezpiecznych, materiału kategorii I,II lub III oraz odpadów poremontowych z terenu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przez okres 24 miesięcy. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na terenie należącym do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, oraz usługa sukcesywnego odbioru z siedziby Zamawiającego i utylizacja odpadów niebezpiecznych, z nieruchomości których wykaz zamieszczono w załączniku nr 6 do SWZ, w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy, i wyposażenie ich w pojemniki i worki na odpady. Zapewnienie posiadania pojazdów niezbędnych do realizacji zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zgodnie z SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. Część 1. Usługa odbioru oraz utylizacja odpadów komunalnych. Teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 164,166,161, 161 a i b, 161 c i d, 161 e i f, 92/100, ul. Rakowiecka 30, ul. Madalińskiego 39/43, ul. Vogla 44, ul. Ciszewskiego 6, 8, 10. Część 2. Usługa odbioru i utylizacji odpadów niebezpiecznych. Teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 161, 164, 166, 92/100, ul. Ciszewskiego 6,8,10. Część 3. Usługa odbioru i utylizacji Materiałów kategorii I, II lub III. Teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. ul. Nowoursynowskiej 159, 166, 161, 92/100, 100. Część 4. Usługa odbioru i utylizacji Odpadów poremontowych. Teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 161, 146, 166, ul. Ciszewskiego 6, 8, 10, Ul. Rakowieckiej 30, ul. Vogla 44, ul. Madalińskiego 39/43.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru oraz utylizacja odpadów komunalnych.
Beschreibung: Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 164,166,161, 161 a i b, 161 c i d, 161 e i f, 92/100, ul. Rakowiecka 30, ul. Madalińskiego 39/43, ul. Vogla 44, ul. Ciszewskiego 6, 8, 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SZP.250.4.2026 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa odbioru i utylizacji odpadów niebezpiecznych
Beschreibung: Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 161, 164, 166, 92/100, ul. Ciszewskiego 6,8,10. Inne informacje dotyczące części zamówienia: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SZP.250.4.2026 Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0003
Titel: Usługa odbioru i utylizacji Materiałów kategorii I, II lub III.
Beschreibung: Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. ul. Nowoursynowskiej 159, 166, 161, 92/100, 100. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SZP.250.4.2026. Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
Los: LOT-0004
Titel: Usługa odbioru i utylizacji Odpadów poremontowych
Beschreibung: Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: teren Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ul. Nowoursynowska 159, 161, 146, 166, ul. Ciszewskiego 6, 8, 10, Ul. Rakowieckiej 30, ul. Vogla 44, ul. Madalińskiego 39/43. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: SZP.250.4.2026 Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen