594149-2026 - Ergebnis
Polen – Lehrbedarf – Dostawa wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „VR i Przemysł 4.0 dla Technikum w Kleszczowie” z podziałem na części – etap 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „VR i Przemysł 4.0 dla Technikum w Kleszczowie” z podziałem na części – etap 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Dostawa wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „VR i Przemysł 4.0 dla Technikum w Kleszczowie” z podziałem na części – etap 1 1) Część 1 – dostawa robota przemysłowego z oprogramowaniem wspierającym VR; 2) Część 2 – dostawa przekładni ślimakowej i przekładni planetarnej; 3) Część 3 – dostawa skanera 3D i drukarki 3D; 4) Część 4 - dostawa modelu regulacji poziomu cieczy w zbiorniku regulatorem przemysłowym i modelu regulacji przepływu cieczy w rurociągu regulatorem przemysłowym.
Vorherige Bekanntmachung329307-2026
Interne KennungZSP.3611.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. Numeracja przywołana poniżej wynika z numeracji przyjętej w SWZ. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem formy elektronicznej lub postaci elektronicznej przy użyciu dostępnych mechanizmów i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Ofertę należy złożyć w oryginale przy użyciu dedykowanych funkcji Systemu. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 307), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający dopuszcza dodatkowo format RAR. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa robota przemysłowego z oprogramowaniem wspierającym VR
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „VR i Przemysł 4.0 dla Technikum w Kleszczowie” z podziałem na części – etap 1 - Część 1 – dostawa robota przemysłowego z oprogramowaniem wspierającym VR; Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 3.1. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungZSP.3611.7.2026 cz. 1
LosLOT-0002
TitelDostawa przekładni ślimakowej i przekładni planetarnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „VR i Przemysł 4.0 dla Technikum w Kleszczowie” z podziałem na części – etap 1 - Część 2 – dostawa przekładni ślimakowej i przekładni planetarnej; Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 3.2. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungZSP.3611.7.2026 cz. 2
LosLOT-0003
TitelDostawa skanera 3D i drukarki 3D
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „VR i Przemysł 4.0 dla Technikum w Kleszczowie” z podziałem na części – etap 1 - Część 3 – dostawa skanera 3D i drukarki 3D Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 3.3. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungZSP.3611.7.2026 cz. 3
LosLOT-0004
TitelDostawa dwóch stanowisk dydaktyczne układów automatycznej regulacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „VR i Przemysł 4.0 dla Technikum w Kleszczowie” z podziałem na części – etap 1 - Część 4 – dostawa dwóch stanowisk dydaktyczne układów automatycznej regulacji. Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 3.4. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungZSP.3611.7.2026 cz. 4