2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia w formule zaprojektuj - wybuduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia. W ramach przedsięwzięcia przewiduje się rewitalizację i adaptację na nowe funkcje zabytkowego budynku d. Hali Walcowni Blach, rewitalizację otoczenia budynku, w tym oczyszczenie z gruzu i wyrównanie terenu, utylizację materiałów niebezpiecznych i szkodliwych dla środowiska odkrytych podczas wykonywania robót ziemnych i prac budowlanych realizację nowej infrastruktury drogowej wewnętrznej wraz z parkingami oraz infrastruktury przeznaczonej dla pieszych (deptaki, place), realizację nowej infrastruktury błękitno-zielonej. Inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, w powiecie bielskim, w miejscowości Czechowice-Dziedzice.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia” w formule zaprojektuj wybuduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia. W ramach przedsięwzięcia przewiduje się rewitalizację i adaptację na nowe funkcje zabytkowego budynku d. Hali Walcowni Blach, rewitalizację otoczenia budynku, w tym oczyszczenie z gruzu i wyrównanie terenu, utylizację materiałów niebezpiecznych i szkodliwych dla środowiska odkrytych podczas wykonywania robót ziemnych i prac budowlanych realizację nowej infrastruktury drogowej wewnętrznej wraz z parkingami oraz infrastruktury przeznaczonej dla pieszych (deptaki, place), realizację nowej infrastruktury błękitno-zielonej. Inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, w powiecie bielskim, w miejscowości Czechowice-Dziedzice
594159-2026 - Competition
Poland – Works for complete or part construction and civil engineering work – Adaptacja zabytkowego budynku Walcowni Metali wraz z zagospodarowaniem otoczenia w formule zaprojektuj - wybuduj
Contract or concession notice – standard regime
Works - Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0001