See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierają załączniki nr 1.1. – 1.78 (formularze asortymentowo-cenowe) do Formularza ofertowego. 3. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: 33140000-3 materiały medyczne 4. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany sukcesywnie od dnia zawarcia umowy przez okres 24 miesięcy. 5. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych i podzielił zamówienie na 78 Części. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 215076-2026
Interne Kennung: D-9/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Powodem zastosowania procedury przyspieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia, pozwoli to na zachowanie ciągłości pracy w oddziałach szpitalnych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41
Beschreibung: szczegółowy opis zadania zawiera załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 51
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 52
Interne Kennung: Zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 53
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie 54
Interne Kennung: Zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie 55
Interne Kennung: Zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie 56
Interne Kennung: Zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie 57
Interne Kennung: Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie 58
Interne Kennung: Zadanie 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie 59
Interne Kennung: Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie 60
Interne Kennung: Zadanie 60