See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabywanie biletów miesięcznych dla dzieci na rok szkolny 2026/2027
Beschreibung: Nabywanie biletów miesięcznych dla dzieci w celu zapewnienia w ramach regularnej komunikacji autobusowej przewozu dzieci/uczniów do placówek tj. szkół/przedszkoli na terenie gminy Ostróda wraz z opiekunem oraz ich rozwóz po zajęciach szkolnych.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie z wolnej ręki zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a uPzp to tryb udzielenia zamówienia, w którym zamawiający udziela zamówienia po negocjacjach tylko z jednym wykonawcą. Organizacja udzielająca informacji na temat postępowania o udzielenie zamówienia: Gmina Ostróda
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Nabywanie biletów miesięcznych dla dzieci w celu zapewnienia w ramach regularnej komunikacji autobusowej przewozu dzieci/ uczniów do placówek tj. szkół/ przedszkoli na terenie gminy Ostróda wraz z opiekunem oraz ich rozwóz po zajęciach szkolnych
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)